Badania z medycyny pracy bez kolejek

Badania z medycyny pracy bez kolejek

9 lutego 2022 Wyłączono przez Redakcja

Badania medycyny pracy często nazywane są badaniami profilaktycznymi. Badania te wykonują lekarze medycyny pracy. Kiedy należy je wykonywać?

Kiedy należy się zgłosić do lekarza medycyny pracy?

Medycyna pracy Katowice (ale też w każdym inny mieście) wykonuje badania wstępne, okresowe i kontrolne. Medycyna pracy Katowice wykonuje także badania kierowców oraz do celów sanitarno-epidemiologicznych. Pracodawcy, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom opiekę zdrowotną na wysokim poziomie powinny zawrzeć umową z placówką medyczną, która ma w ofercie badania medycyny pracy Katowice.

Co ważne, badania medycyny pracy Katowice nie są zarezerwowane tylko dla firm. Na badania medycyny pracy mogą zgłaszać się także osoby prywatne. Lekarz medycyny pracy Katowice przyjmuje osoby, które zamierzają dopiero podjąć pracę. Od decyzji, którą podejmie lekarz medycyny pracy Katowice zależy to, czy dana osoba zostanie zatrudniona.

Kto płaci za takie badania?

Za badania pracowników, które wykonuje lekarz medycyny pracy Katowice płaci pracodawca. Pracodawca zobowiązany jest zapłacić za wszystkie badania. Co ważne, badania okresowe, które przeprowadza lekarz medycyny pracy Katowice powinny odbywać się w godzinach pracy. Lekarz medycyny pracy Katowice prywatnie jest rozwiązaniem dogodnym zarówno dla pracowników, jak i pracodawców.

Lekarz medycyny pracy Katowice prywatnie to sposób na wykonanie wszystkich badań w jednym dniu. Trzeba tylko wcześniej zapisać się na wizytę. Można to zrobić telefonicznie.