Bardotka: jeden z rodzajów biustonoszy

Bardotka: jeden z rodzajów biustonoszy

17 czerwca 2021 Wyłączono przez Redakcja

Biustonosz jest jednym z podstawowych elementów kobiecej garderoby. Dzisiaj panie mają do wyboru różne rodzaje biustonoszy. Do tych, które cieszą się bardzo dużą popularnością zalicza się bardotki.

Bardotki praktyczne i komfortowe

Bardotki to biustonosze, które mają odpinane ramiączka lub są całkowicie ich pozbawione. Nazwa tych biustonoszy wzięła się od nazwiska francuskiej aktorki Brigitte Bardot, którą w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych uznano za ideał kobiecej urody. Aktorka zasłynęła między innymi z tego, że jako jedna z pierwszych kobiet nosiła na plaży kostium bikini.

Staniki bardotki cieszą się dzisiaj wśród pań bardzo dużą popularnością. Jedną z cech, którymi odznaczają się staniki bardotki są fiszbiny. Staniki bardotki mają bardzo często miseczki push-up. Dzięki temu wypychają biust mocno do góry odważnie go odsłaniając. Dzięki temu, że biustonosze bardotki mają odpinane ramiączka lub nie mają ich w ogóle, sprawdzają się do kreacji, które odsłaniają ramiona lub plecy.

Kto może sięgnąć po bardotkę?

Biustonosze bardotki są odpowiednie zarówno dla kobiet z małym, jak i średnim biustem. Biustonosze bardotki mogą wypróbować również panie z dużym biustem, ale powinien on być w naprawdę bardzo dobrej kondycji. Niezależnie od tego czy na biustonosze bardotki decydują się panie z małym, czy większym biustem, bardzo ważne jest idealne dopasowanie obwodu i rozmiaru miseczki do sylwetki. Staniki bardotki pięknie modelują biust. Staniki bardotki są najlepszym wyborem na wielkie wieczorne wyjście.