Czy warto korzystać z magazynów samoobsługowych?

Czy warto korzystać z magazynów samoobsługowych?

6 maja 2021 Wyłączono przez Redakcja

Wygodnym, niedrogim rozwiązaniem są magazyny samoobsługowe. Self Storage to usługa w Polsce stosunkowo nowa, ale już ciesząca się bardzo dużą popularnością.

Do kogo skierowana jest oferta?

Self Storage to usługa, która adresowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Magazyny samoobsługowe znajdują się na ogół w większych obiektach magazynowych, które zostały przystosowane do świadczenie tego rodzaju usługi.

Firmy, których specjalnością jest Self Storage umożliwiają podpisanie umowy najmu na bardzo różny czas. Co ważne, magazyn do przechowywania rzeczy można wynająć w bardzo atrakcyjnej cenie. Klient, który zdecyduje się wynająć magazyn do przechowywania rzeczy, ma do niego zapewniony dostęp przez siedem dni w tygodniu przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Czy Self Storage to bezpieczne rozwiązanie?

Wiele osób i firm zainteresowanych wynajęciem magazynu zastanawia się, czy jest to rozwiązanie bezpieczne. Otóż tak. Magazyn do przechowywania rzeczy znajduje się w obiekcie magazynowym, który jest monitorowany przez całą dobę. Do tego małe magazyny do wynajęcia czy też magazyny o większej powierzchni objęte są również całodobową ochroną. W magazynach utrzymywana jest stała temperatura i wilgotność. Małe magazyny do wynajęcia świetnie dzięki temu nadają się nawet do przechowywania ważnych dokumentów czy mebli.

Jak na razie magazyny samoobsługowe to usługa dostępna na terenie większych miast. Rosnąca popularność tego rozwiązania z pewnością jednak sprawi, że magazyny samoobsługowe zaczną pojawiać się także w mniejszych miastach.