Jakie usługi oferuje notariusz?

Jakie usługi oferuje notariusz?

14 lipca 2021 Wyłączono przez Redakcja

Większość osób nie wie do końca, czym zajmuje się notariusz Rzeszów. Kiedy i w jakich sprawach warto się do niego udać?

Sporządzenie aktu notarialnego

Jest czynnością, którą notariusz Rzeszów wykonuje najczęściej. Akt notarialny jest bowiem dokumentem niezbędnym do wykonywania pewnych czynności prawnych. Sporządzanie aktów notarialnych to tylko jedna z usług, które świadczy notariusz Rzeszów centrum. Zakres świadczonych usług przez notariusz Rzeszów centrum obejmuje także sporządzanie testamentów, sporządzanie odpisów i wypisów dokumentów oraz poświadczanie własnoręczności podpisu.

Do kancelaria notarialna Rzeszów centrum mogą się udać także osoby, które spisać małżeńską umowę majątkową czyli intercyzę. Również sporządzanie testamentów należy do obowiązków notariusza. Izba Notarialna w Rzeszowie, której członkiem jest kancelaria notarialna Rzeszów może poświadczyć, że kancelaria świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie.

Czy usługi notarialne są drogie?

Wynagrodzenie, które pobiera kancelaria notarialna Rzeszów oraz inne kancelarie na terenie całego kraju jest ustalane w rozporządzeniu wydawanym przez Ministra Sprawiedliwości. Wysokość taksy notarialnej zależy od bardzo wielu czynników i trudno jej wysokość określić z góry.

Osoby, które interesują usługi notarialne mogą znaleźć adres notariusza w Rzeszowie korzystając z wyszukiwarki internetowej. Adresy kancelarii udostępnia także Izba Notarialna w Rzeszowie. Wysoki poziom usług, które zapewnia kancelaria notarialna Rzeszów sprawia, że z jej usług naprawdę warto skorzystać.