Zadbaj o swój sprzęt firmy Apple

Zadbaj o swój sprzęt firmy Apple

21 czerwca 2022 Wyłączono przez Redakcja

Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem iPhone, iPad bądź MacBook, niezależnie od tego jak długo służy ci ten sprzęt, dzięki profesjonalnemu serwisowi w stolicy możesz szybko i pewnie zadbać o sprzęt, oddając go do sprawdzonego punktu do naprawy. Serwis Apple Warszawa to nie tylko punkt naprawczy, tutaj robimy pełny przegląd diagnostyczny urządzeń firmy Apple, sprawdzając czy wszystkie podzespoły działają prawidłowo.

W serwisie zostanie szybko wykonana wymiana baterii iPhone, ale także wymiana wyświetlacza, jeżeli uległ on uszkodzeniu, a telefon jest już po gwarancji.

Wymień wyświetlacz w pogwarancyjnym serwisie Apple

Jeżeli mieszkasz w stolicy, to serwis Apple Warszawa jest punktem właśnie dla ciebie. Tutaj może zostać wykonana wymiana wyświetlacza iPhone w bardzo krótkim czasie, najczęściej najprostsze naprawy urządzeń firmy Apple wykonujemy na miejscu, a sprzęt jest do odebrania po godzinie od zaksięgowania naprawy.

Dodatkowo na każdą naprawę wykonaną przez serwis otrzymują państwo trzy miesiące gwarancji, dając przy tym pewność, że urządzenie jest dobrze zabezpieczone przed kolejnym uszkodzeniem.

Ciesz się sprawnym sprzętem

Prezentowany serwis Apple Warszawa wykonuje szereg napraw na urządzeniach firmy Apple. iPhone wymiana szybki, wymiana baterii czy innych podzespołów w telefonie, to czynności które wykonamy dla naszych klientów na miejscu, a cała naprawa nie będzie trwała dłużej niż jedną godzinę.

Zależy ci na czasie i potrzebujesz aby twój telefon został naprawiony tego samego dnia? Nie możesz sobie pozwolić na wymianę na urządzenie zastępcze, a iPad jest ci niezbędny do pracy? Skorzystaj z serwisu Apple w Warszawie i ciesz się szybką i skuteczną naprawą z gwarancją na trzy miesiące od dnia naprawy.