Zepsuł ci się telefon? Oddaj go do serwisu Apple

Zepsuł ci się telefon? Oddaj go do serwisu Apple

30 sierpnia 2022 Wyłączono przez Redakcja

Jeżeli twój telefon uległ uszkodzeniu bądź bateria nie trzyma tyle godzin ile na początku, koniecznie sprawdź serwis Apple Warszawa, gdzie szybko i nie drogo naprawisz swój sprzęt. Nie ważne czy potrzebna jest wymiana baterii iPhone czy wymianie podlega szybka bądź wyświetlacz, naprawa zostanie wykonana szybko, fachowo, a dodatkowo otrzymasz gwarancję na trzy miesiące w razie jakiejkolwiek usterki.

W sytuacji kiedy kończy się gwarancja, autoryzowane serwisy często nie chcą się decydować na naprawę, albo są one bardzo drogie, dlatego możliwość skorzystania z naszego serwisu to doskonała oferta.

Obsługujemy wszystkie modele Apple

Niezależnie od tego jaki posiadasz model telefonu komórkowego Apple, czy jest to iPhone, iPad czy może MacBook, wymiana wyświetlacza iPhone i innych urządzeń zostanie wykonana szybko i sprawnie. Nie ważne czy jest to najnowsze urządzenie, czy starszy model telefonu marki Apple, wymianę baterii, wyświetlacza czy zbitej szybki wykonamy od ręki.

Skorzystaj z pogwarancyjnego serwisu iPhone

Jeżeli twój telefon uległ awarii, możesz skorzystać z pogwarancyjnego serwisu w Warszawie, gdzie szybko i tanio zostanie naprawiony twój sprzęt. iPhone wymiana szybki można zrobić od ręki, tak samo jak wymianę baterii czy wyświetlacza. Dzięki temu naprawa twojego telefonu potrwa zaledwie godzinę, a urządzenie otrzymasz w pełni sprawne.

To naturalne że telefony psują się, przez nieuwagę może również zbić się szybka bądź wyświetlacz, a bateria wysłuży się po kilku latach intensywnego użytkowania. Jeżeli jednak urządzenie Apple wciąż jest sprawne, a jedyną wadą jest zbity wyświetlacz, możesz tą usterkę szybko i sprawnie naprawić. Już dziś sprawdź cennik w serwisie i skorzystaj z naszej oferty.